Новини

Економіка

Авант-Банк

Авант-Банк

kievvlast.com.ua

Авант-Банк ліквідували

П'ятниця, 26 лютого 2016, 15:09

Нацбанк ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку ПАТ "Авант-Банк".

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

25 лютого Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Авант-Банк".

Зазначимо, банк було віднесено до категорії проблемних на початку грудня 2015 року. Наприкінці року стан ліквідності ПАТ "Авант-Банк" значно погіршився. У той же час, почали надходити скарги від фізичних та юридичних осіб щодо невиконання банком своїх зобов’язань.

Відтак, враховуючи відсутність в акціонерів чітких планів щодо поповнення ліквідності банку та невиконання операцій клієнтів у встановлений законодавством строк, Набанком було прийняте рішення щодо віднесення ПАТ "Авант-Банк" до категорії неплатоспроможних.

У 2015 році Нацбанк ліквідував ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит"ПАТ "Банк Велес"ПАТ "Інтеграл-банк"АКБ "Капітал"ПАТ "Унікомбанк"ПАТ "Укркомунбанк"ПАТ "Укргазпромбанк"ПАТ "Східно-промисловий комерційний банк"ПАТ "Український професійний банк" та ПАТ "Банк Національний кредит", ПАТ "Радикал-банк" та ПАТ АБ "Столичний", ПАТ "КБ "Надра"ПАТ "Енергобанк"банк "Стандарт"ПАТ "Омега-банк"ПАТ Банк "Контракт".  

Нагадаємо, Нацбанк збудує поблизу Львова касовий центр в Західному регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.