Новини

Компанії

"Лафарж Україна" прийнято до елітного Клубу досконалості охорони праці та безпеки здоров'я

"Лафарж Україна" прийнято до елітного Клубу досконалості охорони праці та безпеки здоров'я

"Лафарж Україна" прийнято до елітного Клубу досконалості охорони праці та безпеки здоров'я

Середа, 18 липня 2012, 14:34

За результатами діяльності за 2011 рік «Лафарж Україна», до якого входить бізнес-напрямок «Цемент» (представник ПАТ «Миколаївцемент») та бізнес-напрямок Щебінь (низка підприємств в Київській, Рівненській та Чернівецькій областях), було прийнято до елітного Клубу досконалості з безпеки праці та здоров’я групи «Лафарж».

До цього Клубу входить лише близько 30% компанії Групи з усього світу. Отже цим фактом на міжнародному рівні було визнано результативність зусиль команди української компанії в напрямку досягнення високих світових стандартів безпеки праці та охорони здоров’я.

Відтак, за підсумками 2011 року на ПАТ «Миколаївцемент» (бізнес-напрямок «Цемент») та підприємствах ТОВ «ККНК «Технобуд» (бізнес-напрямок «Щебінь») протягом багатьох років не було зафіксовано жодного смертельного випадку, близько 2 років не було жодного випадку, який призвів би до тимчасової непрацездатності, рівень небезпечних випадків зведено до мінімуму, та, відповідно, досягнуто високого рівня культури охорони здоров’я та безпеки праці.

«Ставши членом Клубу досконалості, Лафарж Україна отримала можливість пишатися і відзначати працівників за їх успіхи в обов’язковому дотриманні норм та стандартів з техніки безпеки, а також сприяти подальшому зростанню рівня культури в охороні праці та безпеки», - зазначає Гюнтер Сметана, президент Лафарж Україна.  

Про бізнес-напрямок «Цемент», Лафарж Україна

Бізнес–напрямок  «Цемент» представлений Публічним акціонерне товариство «Миколаївцемент» є цементним заводом у м. Миколаєві Львівської області. Діє з 1950 року.

Виробляє три типи цементу для різних потреб. У 2011 році клієнтам в усіх куточках країни було поставлено 912 000 тонн цементу. Його було використано при спорудженні багатьох житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів інфраструктури в Україні. Зокрема, продукція підприємства була використана при будівництві об’єктів, пов’язаних з футбольним чемпіонатом Євро-2012.

Підприємство займає міцну позицію на національному ринку цементу. Природним ринком збуту є західний регіон України. З 1999 року завод є частиною Групи Lafarge – світового лідера у галузі будівельних матеріалів.

Про бізнес–напрямок «Щебінь» Лафарж Україна

Бізнес–напрямок «Щебінь», представлений ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд» (Рівненська обл.) та його філіями: Кощіївський гранітний кар’єр (Київська область), Майдан-Іспаське родовище піщано-гравійної сировини (Чернівецька область), займається розробкою родовищ граніту і його переробкою на щебінь різних фракцій. Продукція підприємства – кубоподібний щебінь, сертифікований в Україні, Польщі та Росії. Найбільше її реалізують споживачам Росії, Білорусі, Польщі та Прибалтики. У 2011 році підприємства  бізнес-напрямку реалізували 4,086,000 тонн виготовленої продукції.

Про компанію Lafarge

Lafargeє світовим лідером у галузі будівельних матеріалів, який займає провідні позиції в усіх сферах своєї діяльності: цемент, бетон та наповнювачі. У компанії працює 68 000 працівників у 64 країнах. У 2011 році обсяги продажів  Lafarge сягнули 15,3 млрд. євро.

Другий рік підряд, Lafarge займає місце в ТОП-10 з 500 компаній, оцінених  "Проектом з оприлюднення інформації про викиди вуглецю" (Carbon Disclosure Project), які відзначили стратегію та дії проти глобального потепління.

Розвиваючи свої провідні центри дослідження будівельних матеріалів, Lafargeзакладає інновацію в основу своїх пріоритетів, що допомагає компанії працювати над екологічно раціональним будівництвом і архітектурною креативністю.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.