Новини

Комуналка

Послуги евакуатора у Львові коштують від 250 до 300 гривень

Послуги евакуатора у Львові коштують від 250 до 300 гривень

http://galsports.com

Послуги евакуатора у Львові коштують від 250 до 300 гривень

Середа, 18 липня 2012, 14:44

У Львові, щоб отримати машину із штрафмайданчика після того, як її забрав евакуатор, потрібно заплатити близько 300 гривень. Про це сьогодні заявив заступник начальника управління транспорту і зв’язку ЛМР Андрій Білоус.

"Суть не в грошах, а в затраті часу власника транспорту  на те, щоб забрати машину із штрафмайданчика. Потрібно буде лише заплатити гроші за послуги евакуатора. Вартість послуг коливається від 250 до 300 гривень", - розповів Білоус. 

За день один евакуатор забирає від 6 до 7 автомобілів, якщо на зміні два евакуатора, то вони можуть зібрати від 10 до 12 автомобілів.

Андрій Білоус наголосив, що Львову потрібно близько восьми евакуаторів для того, щоб очистити площі міста та тротуари від припаркованих там автомобілів.

 «Після появи евакуаторів на вулицях міста Львова водії стали менше паркуватись у недозволених місцях. Водії могли залишити на цілий день автомобіль  і ДАІ не могло нічого зробити тому, що протокол можна складати тільки коли водій є на місці, а чергувати біля кожної машини ДАІ не має можливості. Тепер таких випадків поменшало», - сказав інспектор з організації дорожнього руху ДАІ міста Львова Савицький Дмитро Сергійович.

Нагадаємо, що рішення про повернення евакуаторів на вулиці Львова було прийняте 1 червня на засіданні виконкому Львівської міськради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.