Новини

Новини

Міліцейський кордон не пропускає учасників акції протесту до Палацу Потоцьких

Міліцейський кордон не пропускає учасників акції протесту до Палацу Потоцьких

ВО «Свобода»

Міліцейський кордон не пропускає учасників акції протесту до Палацу Потоцьких

Четвер, 12 квітня 2012, 13:14

Кордон міліції перегородив шлях учасникам акції протесту «У чистий четвер без брудного режиму», коли вони вирушили від пам’ятника Шевченку до палацу Потоцьких. Поблизу кінотеатру на вул. Коперніка близько 200 правоохоронців у формі та у цивільному заблокували рух колони. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Учасники акції тримають прапори та плакати з гаслами «Ні репресіям!», «Гроші на «соціальні ініціативи» є, а де гроші чорнобильцям, афганцям та багатодітним матеріям?»,  «Президенте, ваш голова Львівської ОДА нелегітимний!», «Хто замовник репресій проти 600 підприємців та 400 підприємств?», «Ні - каральній операції «Супутник»! «Ні - переслідуванню опозиціонерів!», «Геть руки від опозиційних депутатів та підприємців!». Деякі учасники одягли маски на обличчя на знак того, що пікет мовчазний.

Нагадаємо, о 10 ранку біля пам’ятника Шевченкові розпочалася мовчазна акція протесту «Чистий четвер без брудного режиму» з нагоди приїзду до Львова Президента України Віктора Януковича. В акції беруть участь кілька сотень активістів політичних партій та громадських організацій, які входять до Комітету опори диктатурі, зокрема, ВО «Свобода».

Ірина Сех зачитала звернення КОДу Львівщини до інтелігенції, у якому закликала не брати участі в «добровільно-примусовій» зустрічі з Президентом.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.