Новини

Інфраструктура

вул. Садова

вул. Садова

city-adm.lviv.ua

Вулицю Садову у Львові ремонтуватимуть у травні

Середа, 9 березня 2016, 12:47

 У цьому році заплановано повести реконструкцію вул. Садової: роботи планують розпочати у другій половині травня.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як  наголосив радник міського голови з питань влаштування велоінфраструктури Олег Шмід, у березні буде зроблена проектно-кошторисна документація, а роботи розпочнуться у другій половині травня.

«Зараз вул.Садова дуже нефункціональна – її оминають і пішоходи, і автомобілісти, і велосипедисти. Ми хочемо зробити її зручною для всіх учасників дорожнього руху. Цим проектом ми вирішуємо практично усі проблеми, які заважають цій вулиці бути повністю функціональною. Це, передусім, брак місця для паркування, відсутність дощової каналізації, погане освітлення, вузька дорога та захаращені двори біля будинків. Всі ці проблеми цей проект, який ми розробляємо, вирішить», – зазначив Олег Шмід.

За його словами, дорожню частину вулиці розширять на 1 м та заберуть делініатор, який був встановлений позаторік як пожежний метод боротьби зі стихійним паркуванням.

Також вздовж вул. Садової облаштують 78 паркувальних місць, вони будуть розташовані зі сторони дороги.

«Проект буде закінчений в кінці березня. Прогнозується, що роботи розпочнуть вкінці травня, адже ще 1,5 місяця будуть тривати тендерні процедури. За підрахунками, вартість проекту складе 20-25 млн грн. Поки що у бюджеті на ремонтні роботи закладено 9 млн грн», – заявив Олег Шмід.

Нагадаємо, 2 березня у Львові представили проект реконструкції вулиці Садової.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.