Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

біженці

біженці

bbc.com

Четвер, 10 березня 2016, 10:39

Україну можуть заполонити біженці з Сербії

У результаті закриття кордонів балканськими країнами, біженці прямуватимуть до Європи через Україну.

Про це повідомляє Euronews.

За висновками експертів, після закриття "балканського напряму" нелегальні мігранти шукатимуть інших шляхів, щоб дістатися до заможних країн ЄС.

ООН попереджає, що один з таких маршрутів може пролягати через Чорне море та Україну, адже, після закриття македонського і словенського кордонів, Сербія і Хорватія оголосили, що й вони перекриють свої кордони.

Альтернативні шляхи для біженців можуть пролягти через Лівію, Болгарію та Туреччину, звідки мігранти намагатимуться потрапити в Італію. Ті, хто вже заблоковані у Греції, ймовірно, спробують наземний маршрут через Албанію. Готується до напливу мігрантів і Угорщина.

"Наразі ми не зафіксували притоку нелегальних мігрантів з боку Румунії. Однак ми готові у разі потреби швидко збудувати паркан на кордоні", – зазначив міністр внутрішніх справ Угорщини Шандор Пінтер.

Тим часом у Греції у таборі Ідомені поблизу македонського кордону накопичилося вже близько 13 тис шукачів притулку. Згідно з угодою, деталі якої Євросоюз наразі узгоджує з Туреччиною, усіх цих людей можуть вислати з Європи.

Нагадаємо, на початку березня Македонія, Словенія і Сербія повністю закрили кордони для нелегальних мігрантів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.