Новини

Інфраструктура

ремонт вулиць

ремонт вулиць

Понеділок, 14 березня 2016, 15:23555

У Шевченківському районі відремонтують більше 10 вулиць

У Шевченківському районі відремонтують дороги та облаштують тротуари за 29 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як поінформували у Шевченківській РА, в цьому році на території району ремонтуватимуть ділянки доріг, де повністю зруйноване покриття.

Зокрема, нове дорожнє покриття влаштують на вул. Біберовича, вул. Бузиновій, вул. Вербовій, вул. Волошковій, вул. Кирилівській, вул. Кортумівка, вул. Порічковій, вул. Сеньковича, вул. Татарбунарській, вул. Творчій, вул. Уманській, вул. Хмільовій, вул. Шкільній тощо.

Також відремонтують хідники на вул. Величковського, 4, 10, 16-18, 36, вул. Ветеранів, вул. Грекова, вул. Грінченка, 2а, 4, вул. Зустрічній, вул. Лінкольна, 51, вул. Мазепи, 7а-9а, вул. Очаківській, вул. Погідній та вул. Ю.Липи, 10.

Заплановано закінчити ремонт тротуару на вул. Мазепи, 11а-13а.

Щодо капітального ремонту дворових територій, то його здійсняить на вул. Шевченка, 358-360, вул. Масарика, 12 та вул. Лінкольна, 45-47.

«Продовжимо роботи з облаштування громадського простору на вул.Б.Хмельницького, власне,на ділянці від вул.Мідної до вул.Миколайчука», – наголосив начальник відділу комунального господарства Шевченківської РА Володимир Шульга.

Нагадаємо, у 2016 році на облаштування громадських просторів, відновлення доріг та хідників у Шевченківському районі з бюджету розвитку Львова виділили 29, 402 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.