Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Садовий відмовився врятувати Україну від корупції та різноманітних збочень

Понеділок, 14 березня 2016, 19:26

Андрій Садовий не погодився на пропозицію Президента Порошенка стати прем'єр-міністром.

Про це йдеться в повідомленні на офіційній Facebook-сторінці об'єднання "Самопоміч".

"Я такі розмови чув неодноразово. Ще раз наголошую Прем’єр має мати підтримку в Парламенті, більшість від Парламенту. Сьогодні "Самопоміч" має 26 депутатів, тому треба бути реалістом. Ми готові нести відповідальність але в межах тієї довіри, яку ми маємо серед українського народу. Є найбільші фракції в Парламенті: фракція "БПП" та фракція "Народний фронт". Вони зобов’язані пропонувати свої варіанти і не "спихувати" це на "Самопоміч". Вони наробили невідомо що, в країні біда, а тепер – "Самопоміч", рятуйте ситуацію. Чим? Парламентом, який міняє свою позицію з ранку на обід, тому що та позиція координується людьми, які не є в Парламенті? Коли олігархи підкеровують?"  пояснив міський голова Львова.

За словами політика вихід з політичної кризи його політсила бачить трьома шляхами:
1) закон про вибори пропорційною системою та відкритими списками, 2) поміняти Центральну виборчу комісію, яка себе дискредитувала, 3) новий Генпрокурор. 

На думку політика, якщо це зробити, то рівень напруги в політикумі впаде, і буде можливим нормально обговорювати питання уряду. І тоді можна робити наступні кроки. 

"Я би весь наш політикум відправив по містах та селах, до людей, щоб вони їм мізки трохи прочистили. Тоді може скоріше будуть прийматися рішення. Може мудрість в них появиться", – іронізує Садовий.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.