Новини

Політика

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк

Відставки Яценюка не буде

Вівторок, 15 березня 2016, 15:53

Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради відхилив проект постанови про відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Про це повідомила прес-служба "Народного фронту".

За словами першого заступника голови комітету Павла Пинзеника, постанова порушує Конституцію, закон "Про Кабінет Міністрів України" і Регламент Верховної Ради. Згідно з законом, відставка прем'єр-міністра може настати лише у випадку прийняття Верховною Радою резолюції недовіри Кабінету Міністрів, особиста відставка чи смерть прем?єр-міністра.

"16 лютого Верховна Рада розглянула проект постанови "Про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України)", який не отримав необхідної кількості голосів народних депутатів. Відтак, за цією підставою відставка прем?єр-міністра України не настає", –зазначається у документі комітету.

Саме тому комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради вирішив, що проект постанови "Про відставку Прем?єр-міністра України Яценюка А. П." не відповідає законам України.

Нагадаємо, 16 лютого постанову про відставку Яценюка підтримали лише 194 нардепи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.