Новини

Політика

Львівська ОДА

Львівська ОДА

У Львівській ОДА з'явилися нові обличчя

Понеділок, 21 березня 2016, 14:39

У Львівській облдержадміністрації призначили керівників двох структурних підрозділів.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка представив нових керівників двох департаментів, яких обрали за результатами відкритого конкурсу.

Зокрема, директором департаменту економічної політики Львівської ОДА призначено Романа Филипіва, а директором департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадімністрації – Михайла Мельника.

Зазначимо, Роман Филипів у 2010 році був депутатом Пустомитівської районної ради, а у 2014 став головою Пустомитівської РДА.

Останній рік працював на посаді доцента кафедри державних та місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Михайло Мельник працював заступником начальника управління технічного та енергетичного менеджменту, заступником з питань енергетичного менеджменту ПАТ "Концерн Хлібпром", згодом експертом із енергозбереження та енергоефективності Філії "Мірум менеджмент" у Тернополі, а також у ТзОВ "Т-Цукор". Останній рік займався підприємницькою діяльністю.

Нагадаємо, у лютому депутати Львівської облради проголосували за порядок проведення конкурсу та призначення керівників комунальних закладів області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.