Новини

Політика

Надія Савченко

Надія Савченко

МЗС України опротестувало вирок Савченко

Вівторок, 22 березня 2016, 17:57

Міністерство закордонних справ заявило, що не визнає "вирок" російського суду у сфабрикованій справі проти української льотчиці Надії Савченко.

Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Міністерство висловлює рішучий та категоричний протест у зв’язку із так званим вироком так званого російського суду щодо засудження громадянки України, народного депутата України, члена Парламентської асамблеї Ради Європи Надії Савченко до 22 років ув’язнення", – йдеться у заяві МЗС.

Зокрема, наголошується, що рішення суду базується на сфабрикованих матеріалах слідства, а порушення Росією універсальних норм та імунітету депутата ПАРЄ є порушенням основоположних принципів Ради Безпеки ООН, одним із постійних членів якої є Росія.

Відтак, МЗС України вимагає від російської сторони скасування цього рішення та негайного звільнення Надії Савченко.

"Закликаємо усіх членів міжнародного співтовариства публічно засудити цей злочин та посилити тиск на РФ, щоб примусити Росію зупинити агресію проти суверенітету і територіальної цілісності України, а також проти українських громадян. З цією метою українська сторона продовжить роботу з метою забезпечення підтримки нашими партнерами "списку Савченко", – йдеться у заяві МЗС.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.