Новини

Соціум

сонячна електростанція

сонячна електростанція

wbm.at.ua

Запрацювала найбільша в Європі сонячна електростанція

Вівторок, 29 березня 2016, 10:41

У Великій Британії завершили найбільшу в Європі сонячну електростанцію на воді.

Про це повідомляє Euronews.

Сонячна електростанція розташована на водосховищі поблизу аеропорту Гітроу, вона живитиме сусідній водоочисний завод, що є великим споживачем електроенергії.

Запланована потужність станції, що займає площу восьми футбольних полів, майже 6 мільйонів кіловат-годин на рік. Це забезпечуватиме потреби заводу в середньому на 20%.

"Сонячна станція постачає електроенергію нерівномірно. Вона генерує її, лише коли є сонце. А водоочисний завод, навпаки, працює цілодобово. Ми качаємо воду і вночі, а тому електростанція не може повністю покрити наші потреби. Тому це радше частина загальної стратегії з переходу на відновлювані джерела енергії"– наголосив головний енергетик компанії Thames Water Ангус Беррі.

Кожна із понад 23 тисяч сонячних панелей встановлена на надувну платформу. Усе тримається на місці завдяки майже двом сотням якорів, закріплених на дні. Електроенергія по кабелях надходить до станції, що у кількох кілометрах.

Зазначимо, водосховище належить найбільшому постачальнику води у Великій Британії компанії Thames Water, а електростанцію збудувала фірма Lightsource.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.