Новини

Соціум

тролейбус №13

тролейбус №13

Тролейбуси №13 у Львові облаштують для незрячих

П'ятниця, 8 квітня 2016, 12:56

14 тролейбусів маршруту №13 будуть оснащені зовнішніми голосовими динаміками для незрячих пасажирів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як розповіла виконавчий директор ЛОО ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» Оксана Потимко, ще у 2011 році в місті, в якості пілотного проекту, запрацював перший адаптований для пасажирів з глибокими вадами зору тролейбус, що курсував за маршрутом №13 вул. Зернова-Грінченка.

Окрім озвучування чергової та наступної зупинок всередині салону, тролейбус був оснащений зовнішнім голосовим динаміком, який для пасажирів на вулиці виголошував номер і напрям руху.

«Оскільки нова соціальна послуга вкрай потрібна інвалідам по зору і є показником європейськості кожного міста, громадські активісти вирішили продовжити роботу в напрямку поступової адаптації міського транспорту Львова для пасажирів з вадами зору. До Великодніх свят 2016 року 14 тролейбусів маршруту №13 будуть оснащені зовнішніми голосовими динаміками. Динамік не лише нестиме інформацію щодо номера і напрямку маршруту, але й слугуватиме для незрячих на зупинці орієнтиром при посадці в салон», – наголосила Оксана Потимко.

Якщо послуга одержить підтримку громади міста, то Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» має намір подати грант до одного з посольств і в партнерстві з управлінням транспорту адаптувати трамваї та тролейбуси для пасажирів з глибокими вадами зору.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.