Новини

Новини

Затримано групу зловмисників, які збували викрадені авто закордоном

Затримано групу зловмисників, які збували викрадені авто закордоном

img.20.ua

Затримано групу зловмисників, які збували викрадені авто закордоном

Четвер, 12 квітня 2012, 15:54

Співробітники спецпідрозділу Центрального слідчого Бюро Головної Комендатури поліції Республіки Польща за сприянням УБОЗ ГУ МВСУ у Львівській області припинили діяльність міжнародної організованої злочинної групи, до складу якої входили громадяни України та Республіки Польща. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.

До цього угрупування входило 14 учасників злочинної групи – мешканців міст Перемишль, Катовіци, Краків, Варшава, серед яких було п’ятеро громадян України, у тому числі – лідер організованого злочинного угруповання, уродженець Івано-Франківської області.

Члени цієї міжнародної організованої злочинної групи незаконно перевозили викрадені та «проблемні» (кредитні) автомобілі престижних марок через державний кордон України – для їх подальшої легалізації на території Республіки Польща за підробленими німецькими документами.

Зокрема, було проведено 42 обшуки в осіб, які мали зв’язок зі злочинною групою. Вилучено 14 автомобілів престижних марок, таких як «Тойота», «Лексус», «Мерседес», «БМВ», «Порш», загальною вартістю близько 500 тисяч доларів США. Також вилучено знаряддя для викрадення автомобілів, реєстраційні бланки.

Затримана злочинна група діяла наступним чином: вони на території європейських країн викрадали автомобілі, деякі з них ввозили на територію України. Також з України в Польщу ввозили автомобілі, які знаходились у банківській заставі. В подальшому номери кузовів зловмисники вносили у підроблені німецькі реєстраційні документи та в подальшому реєстрували по всій території республіки Польща.

Прокуратура Перемишля висунула сімом членам організованої злочинної групи звинувачення в участі в організованій злочинній групі. Решті учасників групи висунуто звинувачення в скупці краденого.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.