Новини

Компанії

Ензим попередив Європу про можливе закриття підприємства (ВІДЕО)

Ензим попередив Європу про можливе закриття підприємства (ВІДЕО)

Ензим попередив Європу про можливе закриття підприємства (ВІДЕО)

Понеділок, 23 липня 2012, 18:07

Комерційний директор ПрАТ «Компанія Ензим» Сергій Лавров повідомив, що уже сьогодні Ензим розіслав листи-попередження в Чехію та Болгарію про зниження потужності підприємства.

Сергій Лавров додав, що в Болгарії Ензим забезпечує дріжджами 50% хлібопекарського ринку, в Чехії – 30%.

На думку директора з гарантування якості ПрАТ «Компанії Ензим» Івана Настасяка, закриття Ензиму для Львова може стати катастрофою. «Ми працюємо цілодобово. В ферментерах буде до 800 кубів дріжджів, які почнуть бродити, рости. Ми зупинимо завод і все це почне гнити. Отоді відчують усі і запах сірководню, і аміаку. У куди вони то збираються подіти? Навіть скинути у відкриту водойму у нас немає технічної можливості».

Сергій Лавров вважає, «що 2% стоків від Ензиму, які йдуть в каналізаційні мережі міста, не вирішать кардинально проблему міста. Натомість зупинка підприємства – це 500 людей, які лишаться без роботи, тобто 2 тисячі сімей. Це 20 мільйонів податків, які є в бюджеті. Водоканал перестане отримувати 5 мільйонів. І плюс проблеми з постачанням на хлібопечі».

Комерційний директор Ензиму повідомив, що в разі відсутності конструктивного діалогу з владою міста, ми змушені будемо почати процедуру пониження потужності і будуть розіслані листи всім провідним хлібопекарським підприємствам України з попередженням про припинення поставок з 25 липня. Це означатиме підвищення цін на дріжджі і, відповідно, на хліб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.