Новини

Комуналка

Стічні води «Ензиму» погіршують роботу очисних споруд Львова

Стічні води «Ензиму» погіршують роботу очисних споруд Львова

glavcom.ua

Стічні води «Ензиму» погіршують роботу очисних споруд Львова

Вівторок, 24 липня 2012, 11:02

ЛМКП «Львівводоканал» стверджує, що стоки «Ензиму» погіршують роботу очисних споруд міста. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 

ЛМКП «Львівводоканал» упродовж першого півріччя 2012 року систематично займався моніторингом якості стічних вод у місці підключення напірного каналізаційного колектора ПрАТ «Компанія Ензим» до міської каналізації (вул. Тр.Глинянський-Богданівська) куди йдуть стічні води тільки цього підприємства. За результатами аналізів стічних вод, виявлені значні перевищення граничних норм (ГН), а також допустимих концентрацій (ДК) встановлених згідно з Договором № 217 про приймання наднормативно забруднених стічних вод.  Перевищує допустиму норму БСК5, ХСК, завислі речовини, хлориди, азот амонійний та аміак, сухий залишок, фосфати.

Львівводоканал вже подав 3 позовні заяви до Господарського суду для вирішення проблеми зі стічними водами ,проте керівництво «Ензиму» жодних заходів поки що не вжило.

«Внаслідок скиду надмірно забруднених стічних вод очисні споруди міста не витримують навантаження, порушений технологічний процес очистки. Відтак, підприємство «Львівводоканал» змушене припинити прийом стоків від підприємства-порушника», – зазначено у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.