Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Святослав Шевчук, глава УГКЦ

Святослав Шевчук, глава УГКЦ

Понеділок, 2 травня 2016, 15:24

УГКЦ виступає за справедливі тарифи на газ для населення

Глава УГКЦ Святослав Шевчук заявив, що всі споживачі мають платити справедливу ціну за газ, і ця ціна має бути об'єктивною, а її встановлення - прозорим і зрозумілим для всіх.

Про це повідомив департамент інформації УГКЦ.

"Якщо сьогоднішня ціна для населення є справедливою і обґрунтованою, то ми перші звертатимемося до уряду з проханням таку ціну встановити для релігійних організацій. Церква має нести тяготи, які несе її народ", - заявив  Глава УГКЦ.

В інформації зазначається, що так Святослав Шевчук відреагував на суспільну дискусію, яка виникла внаслідок рішень Кабміну про зміни тарифів за спожитий газ від 27 квітня 2016 року. Згідно з цією постановою, з 1 травня 2016 р. до 31 березня 2017 р. (включно) діє гранична роздрібна ціна на природний газ для населення в розмірі 6,879 грн за 1 тис. куб. м, а для релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для виробничо-комерційної діяльності) - у розмірі 3,913 грн за 1тис. куб. метр.

Шевчук зазначив, що УГКЦ завжди була, є і буде зі своїм народом. Це було чітко продемонстровано під час Революції гідності, і нині, під час війни за цілісність і незалежність нашої країни.

"Коли Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій, зокрема і наша Церква, в останні роки офіційно зверталася до урядових структур щодо тарифів за спожитий газ для релігійних організацій, то просила про встановлення ціни не для комерційних структур або підприємств (як звичайно), а як для населення. Адже релігійні організації не отримують прибутку, а здійснюють своє служіння на пожертви вірян, крім того, не мають, що є природним, ніяких субсидій чи субвенцій від держави", - додали в департамент інформації УГКЦ.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.