Новини

Новини

Львівська залізниця недоотримала понад 6 млн. грн. компенсацій

Львівська залізниця недоотримала понад 6 млн. грн. компенсацій

фото http://planet.if.ua

Львівська залізниця недоотримала понад 6 млн. грн. компенсацій

Четвер, 12 квітня 2012, 17:13

Львівська ОДА компенсувала Львівській залізниці тільки 50,7% за перевезення пасажирів пільгових категорій.

Львівська залізниця перевезла пасажирів пільгових категорій на суму 12,4 млн грн., а недоотримала компенсацій від Львівської ОДА на суму понад 6 млн грн (50,7%).

Зокрема, за перший квартал 2012 року рівень компенсацій, виплачених облдержадміністраціями за перевезення пільгових категорій населення залізничним транспортом України становить 30,6 млн грн – це є 49,6% від загальної суми. Загальна ж сума становить 61,8 млн грн.

Постійна заборгованість залізницям України за перевезення пільговиків, стабільно низький рівень покриття витрат доходами у приміському секторі – ця негативна тенденція зберігається із року в рік – не дає змоги вчасно і у необхідній кількості оновлювати застарілу техніку.Зношеність приміського рухомого складу залізниць України складає: електропоїздів – 80,3% і дизель-поїздів – 93,1%.

На залізницях України у повному обсязі надається пільговий проїзд 26 категоріям громадян. Пільгові категорії громадян становлять близько 70% від усіх перевезених пасажирів у приміському сполученні. Збитки залізничного транспорту загального користування від використання пільгових тарифів повинні відшкодовуватися залізницям за рахунок державного або місцевих бюджетів залежно від того, яким органом прийнято рішення щодо введення відповідних пільг.

Джерело: Укрзалізниця

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.