Варіанти,  11 травня 2016

Дитячий форум 2016

12-15 травня у Палаці Мистецтв відбудеться Дитячий Форум.

Дитячий Форум – 500 заходів за 4 дні:

читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки з фізики, астрофізики, біології, екології, літератури, події для дошкільнят та батьків, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.

Про Дитячий Форум у цифрах:

15000 відвідувачів – дітей, батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія" з 21 області України, м. Львова та Києва, а також районів Львівської області.
8000 нових книжок для дітей від українських видавців
500 заходів у програмі Дитячого форуму
150 учасників Дитячого Форуму, з них
50 учасників Ярмарку книжок, ігор та іграшок
50 – авторів
40 – художників

Дитячий Форум – це:

Ярмарок дитячих книжок, ігор та іграшок. Нові книжки від найвідоміших українських дитячих видавництв; виробників настільних ігор, аудіо- та відеопродукція, ігри та іграшки.Літературна програма

На Дитячий Форум завітають відомі дитячі письменники, перекладачі та ілюстратори: Леся Воронина, Сашко Дерманський, Іван Андрусяк, Галина Вдовиченко, Сергій Гридін, Лариса Денисенко, Мар’яна Савка, Катерина Міхаліцина, Катерина Бабкіна, Анатолій Дністровий, Галка Крук, Наталка Малетич, Наталка Іваничук, Тетяна Стут, Дара Корній, Олександр Есаулов, Марина Рибалко, Алевтина Кахідзе, Катерина Штанко, Наталка Гайда, Юлія Пилипчатіна та багато інших.

Науково-пізнавальні заходи та винахідництво

Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти та проведуть майстер-класи, інтерактивні лабораторні практикуми, стендові покази. Усі ці заходи спрямовані на зацікавлення дітей у науковій діяльності, винахідництві та технічній творчості незалежно від віку.

Проводиться спільно з Малою Академією Наук України (м.Київ), НУ "Львівська Політехніка".

IT для дітей: програмування, комп'ютерний дизайн, робототехніка, 3D-друк і моделювання.

Мистецькі та рукодільні майстер-класи: з ліплення, малювання пастеллю та аквареллю, з виготовлення листівок, пазлів, повітряного змія, прикрас з полімерної глини, а ще майстер-класи з виготовлення об’єктів з керамопластики, створення пісочних картин у пляшках, виготовлення обручів з капелюшком, браслетів у стилі "Шамбала", ляльок-травниць, створення шпильок з фетру тощо.Музейний квест. Це пізнавальна гра, у якій беруть участь музеї та в ігровий спосіб презентують свою діяльність. Учасники музейного квесту: Музей "Дрогобиччина", Львівський музей історії релігії, Львівський історичний музей, Музей народної архітектури і побуту "Шевченківський гай", Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького, Літературно-меморіальний квартира музей Павла Тичини. Разом з Українським центром розвитку музейної справи (м.Київ).

Бібліотечний квест. Під час цієї гри діти дізнаються про історію створення книги, інновації у видавничій справі, які з’являлись на певних етапах і в певні епохи. Всі учасники квесту у результаті отримають свою власну книгу. Спільно з Науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка.

Видавничий квест відбудеться у межах Книжкового ярмарку. Учасники повинні відповісти на 11 питань від 11 видавництв-учасників Книжкового ярмарку і відгадати таємне гасло. Правильну відповідь можна знайти на стенді видавництва, працівник видавництва за правильну відповідь відкриє літеру гасла.

Спортивні заходи з олімпійцями. Спільно з Управлінням з питань фізичної культури та спорту ЛОДА. Бліц-фестиваль Львівської обласної федерації Таеквон-До І.Т.Ф. Футбольні ігри для дітей від 3 до 8 років організовує Футбольна академія для дошкільнят "Клуб Лева".

Заходи для дошкільнят проводяться спільно з Львівською школою Монтессорі, "Веселим вуликом" та іншими центрами дошкільного розвитку.Освітній майданчик спільно з ГО "Про.Світ" і ЛОІППО. Це місце для комунікації громадськості, батьків, вчителів, бізнесу про створення навчального середовища для дітей, яке стимулюватиме їх навчатись, розвиватись та реалізовувати свій потенціал, адже освіта – це справа кожного.

Литовсько-український проект "На острові ілюстраторів". Це мистецькі майстер класи литовських та українських художників для дітей учасників АТО і переселенців. Учасники – Паулюс Юодішюс, Єва Бабілайте, Дмитро Кузьменко, Христина Лукащук, Юлія Пилипчатіна, а також режисер Сауле Дегутіте, яка разом з дітьми готує фінальний перформанс. Діти разом з ілюстраторами створюють спільну історію.

Фестиваль дитячого читання "Книгоманія". У межах Дитячого Форуму відбудеться заключний етап Конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2016". Переможці обласних етапів зі 20 областей України, міст Львова та Києва і переможці конкурсу з усіх міст та районів Львівської області візьмуть участь у літературних заходах, майстер-класах з різних видів творчості та мистецтва, які проводять художники, письменники, актори та інші митці, відвідують бібліотеки, книгарні та видавництва, за домовленістю відвідують компанії партнерів. Конкурс "Книгоманія" проводиться з 2002 року і спрямований на популяризацію читання серед дітей та підлітків.

Велика гра "Країна героїв". Дитячий Форум – це окрема країна, яка має своїх ворогів: лінь, нудьгу, одноманітність. Країні постійно загрожує Морок, її потрібно рятувати і відбудовувати. Зробити це під силу Героям та Супергероям, які володіють суперсилами. Це територія довіри, командної гри та правил win-win. Учасниками гри можуть стати діти від 6 до 13 років.

Вартість квитків

Попередній продаж:

на 1 день: 20 грн.
на 4 дні: 40 грн.

На вході:

на 1 день: 25 грн.
на 4 дні: 50 грн.

Вхід вільний

Завдяки сприянню наших благодійників – ТзОВ "Кормотех", ТзОВ "Певаг Україна",  ТОВ "Радивилівмолоко", ми можемо забезпечити вільний вхід для:

особливих дітей, сиріт, напівсиріт, дітей учасників АТО і волонтерів АТО, переселенців, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин
пільгових категорій: учасників АТО, волонтерів АТО, осіб з обмеженими можливостями, пенсіонерів
для працівників дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, закладів позашкільної освіти, бібліотекарів дитячих бібліотек, педіатрів та працівників дитячих лікарень і поліклінік, соціальних працівників, які супроводжують дітей
для татів з дітьми

Квитки на Дитячий Форум можна придбати на сайті kasa.in.ua, 097-0000-754

Захід відбувається за підтримки Львівської міської ради

Співорганізатори: ГО "Форум видавців", Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівський Палац мистецтв, Національна скаутська організація України "Пласт".

Програма Дитячого форуму 2016

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.