Новини

Соціум

Львівобленерго

Львівобленерго

Львівські енергетики навчатимуть дітей електробезпеці

Понеділок, 16 травня 2016, 15:06

Рятувальники та енергетики проведуть спільний пізнавальний захід у дитячому садку №167 «Калинка».

Про це повідомила прес-служба ПАТ "Львівобленерго".

Відтак, 17 травня о 10:30 год представники "Львівобленерго" та управління ДСНС України у Львівській області проведуть інформаційно-пізнавальний захід для вихованців Львівського дошкільного навчального закладу №167 «Калинка», що на вул. Масарика, 7.

Зокрема, енергетики розкажуть дітям про електричну енергію, правила електробезпеки вдома та на вулиці, покажуть, як уникнути електротравм та ураження електричним струмом.

Крім того, діти зможуть відчути себе енергетиками – поміряти каски, боти, рукавиці, якими користуються енергетики під час робіт в електроустановках, а також ознайомитись із автомобілем та спеціальним обладнанням оперативно-виїздних бригад ПАТ "Львівобленерго".

Щодо працівників ДСНС, то вогнеборці проведуть профілактичну бесіду з питань дотримання правил пожежної безпеки при користуванні сірниками, піротехнічними засобами та використання побутових газових й електроприладів.

Також дітям продемонструється пожежно-рятувальна техніка, спеціальне обладнання та захисний одяг, яким користуються співробітники ДСНС. Для дітей буде проведено показ можливостей пожежно-рятувального відділення із ліквідації умовної пожежі та демонстрація роботи аварійно-рятувального обладнання.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.