Новини

Політика

вул. Зернова

вул. Зернова

Демонтаж МАФів біля готелю "Львів" вирішуватимуть депутати

Понеділок, 16 травня 2016, 15:56

Рішення про демонтаж МАФів та облаштування громадського простіру біля готелю "Львів" прийматимуть депутати Львівської міської ради.

Про це повідомила прес-служба "Об’єднання "Самопоміч".

Як зазначив депутат Львівської міської ради від Самопомочі та начальник відділу "Інститут стійких транспортних систем" ЛКП "Львівавтодор" Олег Шмід, питання про демонтаж МАФів біля готелю "Львів" на вул. Зерновій буде винесено на наступну сесію Львівської міської ради.

"Під час будівництва велодоріжки на вулиці Зерновій розташовувалось лише три кіоски. Тепер додалось ще три нових. Причому, за інформацією від головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, два з них взагалі не мають жодних документів та дозволів. Ще один кіоск має бути демонтованим згідно з рішенням депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища", – наголосив Олег Шмід.

Зазначимо, Олег Шмід запропонував на цій вулиці облаштувати громадський простір.

Нагадаємо, у лютому, аби врегулювати ситуацію із розміщенням МАФів у Львові, члени комісії архітектури та містобудування Львівської міськрадивирішили вивчати це питання у кожному районі окремо.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.