Новини

Новини

«Свобода» хоче,щоб Садовий фінансував діяльність "Самопомочі" з власної кишені

«Свобода» хоче,щоб Садовий фінансував діяльність "Самопомочі" з власної кишені

фото http://galinfo.com.ua

«Свобода» хоче,щоб Садовий фінансував діяльність "Самопомочі" з власної кишені

Четвер, 12 квітня 2012, 17:16

ВО «Свобода» виступила проти надання пільг на оренду ГО «Самопоміч» і рекомендує міському голові Львова Андрію Садовому оплатити діяльність організації з власної кишені.

ГО «Самопоміч» звернулася до профільної комісії Львівської міськради з проханням з проханням відшкодувати орендну плату за приміщення, якими вони користуються. «ГО «Самопоміч» використовує приміщення, яке є у комунальній власності за адресою: м. Львів, вул. Карбишева, 8, загальною площею 134, 7 метрів квадратних, - повідомлено у прес-релізі ЛМО ВО «Свобода».

Натомість ВО «Свобода» вважає, що ГО «Самопоміч» не є соціально важливою організацією для громади Львова, а займається піаром міського голови Андрія Садового.

«Бачимо, що цинізм Садового, який має безпосереднє відношення до цієї організації, переходить всі межі, бо відверто лобіюючи інтереси цього об'єднання, він намагається коштом львів'ян оплатити оренду приміщення цій структурі», - сказано у повідомленні.

ГО «Самопоміч», заявляє «Свобода», брала участь у конкурсі із визначення перевізників на міських автобусних маршрутах, а отже «несе відповідальність за стан транспортних перевезень у місті Львові».

Зазначимо, що «Самопоміч», заснована у жовтні 2004 року Андрієм Садовим, на той час депутатом міськради та засновником «Інституту міста»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.