Новини

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Львівська Солідарність знайшла заміну Синютці

Вівторок, 17 травня 2016, 11:48

Львівську обласну організацію БПП Солідарність тимчасово очолює Юрій Бочуляк – керівник секретаріату обласної організації партії.

Як стало відомо Варіантам, всі члені обласної організації – державні чиновники написали заяви на припинення свого членства в партії у зв’язку з вступом в дію нового закону про державну службу з 1 травня.

Заяви скеровано в центральний секретаріат і зараз вони перебувають на розгляді. До ухвалення рішення з цього питання центральним партійним органом, згідно статуту партії, обласну організацію очолює керівник секретаріату парторганізації.

Нагадаємо, нещодавно голова Львівської ОДА Олег Синютка вийшов із складу партії Блокпетра Порошенка через закон про держслужбу. У серпні він очолив Львівську територіальну організацію "Солідарності", а 28 серпня Синютка увійшов до Центральної ради партії.

Також Синютка очолював список кандидатів у депутати на місцевих виборах у 2015 році до Львівської облради від Блоку Петра Порошенка. 8 грудня вінсклав повноваження депутата Львівської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.