Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Мешканці вул. Винниця протестують  під стінами Львівської міської ради

Мешканці вул. Винниця протестують під стінами Львівської міської ради

Четвер, 26 липня 2012, 11:07

Мешканці вул. Винниця протестують під стінами Львівської міської ради

Сьогодні, під стінами Львівської міської ради близько 100  мешканців вул. Винниця протестують проти її перейменування на вул. Омеляна Ковча. Про це повідомила кореспондент Варіантів.

 

За словами мешканців, перед тим, як відбулося перейменування вулиці, не проходили громадські слухання. «Про перейменування ми дізналися лише тоді, коли нам прийшли квитанції на оплату комунальних послуг. Тепер нам потрібно переоформляти усі документи і на це все потрібні кошти, яких у нас немає», - розповіла мешканка вул. Винниця.

«Вулиця має уже 500 років і нам дуже важливо зберегти саме таку її назву», - додала вона.

Водночас, голова фракції ВО «Свобода» у ЛМР Руслан Кошулинський повідомив журналістам, що повертати стару назву вулиці ніхто не буде, проте на сесію міської ради будуть виносити питання про те, аби людям повернули гроші за переоформлення документів.

Проте, голова Львівської обласної організації «УДАР» Ярослав Гінка запевнив мешканців, що сьогодні на розгляд сесії фракція висуватиме питання про повернення старої назви вулиці.

«Свободівці» нас ввели в обману. Вони нас запевнли, що громадські слухання відбулися, тому й ми проголосували за перейменування», - додав він.

Нагадаємо, сьогодні триває засідання 8-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.