Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Яворівський полігон

Яворівський полігон

П'ятниця, 27 травня 2016, 15:00

Порошенко виділив Яворівському полігону 50 мільйонів

Сьогодні Петро Порошенко доручив підвищити грошове забезпечення сержантському складу Збройних сил України та додатково профінансувати полігони.

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Зокрема, сьогодні на полігоні у Житомирській області, Порошенко дав доручення міністру оборони Степану Полтораку забезпечити підвищення зарплат сержантському складу ЗСУ.

"Ми підвищили загальний розмір грошового забезпечення. Сьогодні треба забезпечити зростання фахівців, сержантів, молодших командирів, щоб, окрім патріотичної мотивації, ми мали й фінансову мотивацію", – заявив Петро Порошенко.

Також, за його словами, на останньому засіданні Ради національної безпеки і оборони було прийнято Стратегічний оборонний бюлетень, який визначає програму реформування сектора оборони і безпеки.

Цим документом запроваджуються і нові умови підготовки сержантського складу, відтак, Порошенко доручив збільшити видатки на забезпечення нових умов та якості навчання військовослужбовців на полігонах.

"Доручаю спрямувати за рахунок передбачених оборонним бюджетом коштів 140 млн грн на полігон "Широкий лан", не менше 50 млн грн – на Яворівський полігон, 50 млн грн – на полігон підготовки спецназу у Бердичеві. Щоб у найкоротші терміни були забезпечені умови житла, підготовки сержантського складу", – наголосив Петро Порошенко.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.