Новини

Економіка

Мостиська

Мостиська

mostyska.net.ua

59 сіл Львівщини об'єднаються в єдину громаду

Середа, 1 червня 2016, 13:31

У Мостиському районі буде створено першу об’єднану територіальну громаду, яка включатиме у себе 59 сіл.

Про це повідомляє Офіс реформ. Львівщина на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зокрема, 31 травня голова Мостиської міської ради Сергій Сторожук підписав розпорядження про створення у районі Мостиської міської об’єднаної територіальної громади.

До складу об'днаної громади мають увійти 59 населених пунктів району, а чисельність її населення складатиме понад 30 тисяч мешканців. Прогнозовані доходи громади – 115 млн грн, видатки – 110 млн грн.

Зазначимо, це буде одна із найбільших об'єднаних громад області. До цього часу такою вважалася Ходорівська громада, до якої увійшли 41 село та місто Ходорів.

Нагадаємо, на Львівщині уже створено 16 об’єднаних територіальних громад. 15 із них уже мають прямі бюджетні відносини з Києвом.

Також цього року з державного бюджету об'єднаним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд. грн.

Тоді ж зазначалося, що кошти субвенції розподілятимуться між громадами за чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі об'єднаної територіальної громади, а фінансування проектів за рахунок субвенції відбуватиметься згідно з планом соціально-економічного розвитку об'єднаної територіальної громади.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.