Новини

Культура

Десятий ювілейний фестиваль "Зашків 2016" запрошує гостей

Десятий ювілейний фестиваль "Зашків 2016" запрошує гостей

Десятий ювілейний фестиваль "Зашків 2016" запрошує гостей

Субота, 4 червня 2016, 10:05

З 17 по 19 червня 2016 року з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця, відбудеться традиційний фестиваль "Зашків".

Фестиваль під девізом "Джерело духу" відбудеться біля озера в підніжжі гори Берекавиці та матиме на меті формування патріотичної позиції, розвиток принципів громадянського суспільства, української ідентичності, вдосконалення тіла та духу, стимуляція молоді до здорового способу життя.

Цього року буде значно розширено кількість заходів у рамках фестивалю, які поділені на три блоки:

Науково-теоретичний блок – науково-практична конференція у музеї ЄвгенаКоновальця;інтелектуальні локації; панельні дискусії та обговорення актуальних тем з провідними експертами України.

Спортивно-виховний блок – велопробіг від «Степана до Євгена»; фестиваль активного туризму; теренові ігри; лазербол; квест; футбол босоніж; майстер-класи та інше.

Культурно-мистецький блок – форум української книги; літературний вечір актуальної творчості; ніч кіно та фотовиставки; катання на козацькій чайці та змагання на байдарках; мистецька зона; локації кримськотатарського та білоруського народів, які представлятимуть свою культуру, а також виступи українських гуртів та інше.

На головній сцені фестивалю виступатимуть гурти: Монополія, Гримить, Lemberg Hills, Хмародери, Rockoko, Тінь сонця, Фіолет, Гайдамаки, Kozak System, Мері, Антитіла.

На фестивалі будуть вжиті усі необхідні дії для дотримання безпеки на фестивальному полі; принципів, які пропагує фестиваль, а також передбачено реєстрацію на кожен захід, що відбуватиметься в рамках фестивалю.

Як зазначають організатори заходу: "Ми розіб’ємо усталене, помилкове сприйняття українського патріотизму чи націоналізму – це не пусті гасла, а клопітка праця над вдосконаленням себе та оточення, досягнення цілей, пізнання світу, результативна щоденна робота – і це все покладено на патріотичну основу".

Організатори заходу: молодіжні громадські організації Львівщини, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство культури України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада, Жовківська районна державна адміністрація, Жовківська районна рада.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.