Новини

Політика

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Садовий просить у влади 60 мільйонів на Грибовичі

Вівторок, 7 червня 2016, 15:53

Львівська влада очікує на допомогу держави у фінансуванні початку рекультивації полігону ТПВ у Грибовичах.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

"Це дасть можливість державі або виділяти додаткові кошти, або брати це до уваги. Ми продукуємо в день орієнтовно 650 тонн відходів. Ми ж маємо кудись їх вивозити. ЛКП "Збиранка" приймала відходи з Яворівського району, весь Жовківський район, Кам’янко-Бузький район, Пустомитівський район", –заявив сьогодні на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, кількість полігонів, які зараз приймають сміття зі Львова, критично низька: відмовились Броди, Мостиська, Сокаль, Новий Розділ, Миколаїв, Самбір, Дрогобич та інші міста.

"Ми звернулись вчора до депутатів Верховної Ради з пропозицією на розглянути можливість з додаткового фонду виділити 60 млн грн на рекультивацію сміттєзвалища. Ми почнемо роботу вже цього року. Як тільки інститут закінчить доопрацювання проекту, ми одразу почнемо процес рекультивації", – зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні Андрій Садовий звернувся до президента з проханням оголосити Львів, Малехів та Грибовичі зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Також сьогодні депутати Львівської облради прийняли рішення щодо функціонування Львівськогоміського полігону твердих побутових відходів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.