Новини

Новини

Візи в США подорожчали

Візи в США подорожчали

p-p.com.ua

Візи в США подорожчали

П'ятниця, 13 квітня 2012, 09:16

Держдепартамент США збільшує вартість віз - починаючи з 13 квітня туристи, бізнесмени і студенти, бажаючі відвідати Штати, повинні будуть заплатити 160 доларів за річну візу замість 140 доларів.

Це вже друге підвищення розміру консульського збору за останні два роки. З початку червня 2010 року США збільшили вартість неіміграційних віз зі 131 долара до 140.

Вартість віз "найпопулярнішого" типу B1/B2 (туристична, видавана зазвичай на рік), бізнес-віз, усіх віз для студентів, а також віз, що видаються учасникам програм обміну (типи F, M і J), буде 160 доларів.

Заплатити 190 замість 150 доларів доведеться всім, хто подає заяву на видачу віз типів H, L (для тимчасової роботи або проходження стажування), O (для осіб з видатними здібностями, запрошених до США), P (спортсмени і артисти), Q (для тих, що приїжджають в рамках культурного обміну) і R (для тих, хто займаються релігійною діяльністю).

Разом з тим, Держдепартамент знижує вартість візи нареченої/жениха більш ніж на 100 доларів - до 240 із 350 доларів. Також значно знижується вартість більшої частини імміграційних віз.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.