Новини

Новини

Суд порушив справу про банкрутство ПАТ «Компанія з управління активами «Росан-Капітал»

Суд порушив справу про банкрутство ПАТ «Компанія з управління активами «Росан-Капітал»

www.braslav-star.by

Суд порушив справу про банкрутство ПАТ «Компанія з управління активами «Росан-Капітал»

П'ятниця, 13 квітня 2012, 10:20

Ухвалою господарського суду Львівської області від 06.04.2012 року порушено провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Компанія з управління активами «Росан-Капітал», введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Про це повідомило ГУ юстиції у Львівській області.

ПАТ «Компанія з управління активами «Росан-Капітал» входить у групу «Роман-капітал»

"Росан-капітал" повязують з Євгеном Кісілем. 

У 2008 році львівськи ЗМІ писали, що він "контролює корпорацію «Міст», СП «РОСАН», Службу достав­ки «Міст-Експрес», СП «Міст-Тур», СП «Росан-Глобал», ТОВ «Європа-Турінг-Україна», інвестиційно-фінансо­ву групу «РОСАН-Капітал». Остання є власником конт­рольних пакетів ВАТ «Про­грес» (виробництво взуття), ВАТ «Термопластавтомат»; а також є міноритарним ак­ціонером ВАТ «Львівський завод будівельних виро­бів».  Також Кісіль мав вплив на державне ВАТ «Чисті ме­тали» (виробництво галію і кадмію у злитках, вирощу­вання кристалів, виробницт­во напівпровідників і прила­дів на їх основі). Крім цього, група має у своїх активах портфельні інвестиції в акціях «Азовсталі», Нафтопе­реробного комплексу «Га­личина», «Західенерго», Жидачівського целюлозно-па­перового комбінату, Харцизького трубного заводу".

Ростислав Кісіль народився за океаном, а зараз живе у Львові, Нью-Йорку та То­ронто. Свій основний капі­тал Кісіль заробив на переве­зенні за океан передач для іммігрантів від родичів і дру­зів із України і навпаки, а та­кож на туристичному бізне­сі, а вже в другій полови­ні 1990-х зробив ставку на фінансову та інвестиційну діяльність. Він також видавав газету «Міст». 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.