Новини

Вибори 2012

Застосування вебкамер на виборчих дільницях під питанням - Дащаківська

Застосування вебкамер на виборчих дільницях під питанням - Дащаківська

express.te.ua

Застосування вебкамер на виборчих дільницях під питанням - Дащаківська

Понеділок, 30 липня 2012, 12:43

Із використанням вебкамер на виборчих дільницях України можуть виникнути проблеми, оскільки досі не підписаний відповідний закон. Про це сьгодні, 30 липня, на брифінгу розповіла голова ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська.

«Якщо протягом тижня Віктор Янукович не підпише відповідний закон, надалі не буде технічної можливості встановити відеокамери на всіх виборчих дільницях», – наголосила Дащаківська. 

«Йдеться про мільярд гривень. Закон досі не підписаний, технічно він не виконується і не факт, що буде можливість відповідно адекватно його застосувати, – розповіла керівник аналітичного відділу ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Кузенко. – В Росії на попередніх президентських виборах були застосовані відеокамери і, м’яко кажучи, ніякого ефективного досвіду вони не продемонстрували».

Нагадаємо, сьогодні, 30 липня, в Україні офіційно стартувала виборча кампанія.

5 липня Верховна Рада ухвалила закон “Про особливості забезепечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів”, в якому узаконила використання веб-камер на виборчих дільницях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.