Новини

Освіта

Вступники мають ще два дні, щоб подати заяви

Вступники мають ще два дні, щоб подати заяви

abrupt.ru

Вступники мають ще два дні, щоб подати заяви

Понеділок, 30 липня 2012, 13:19

Завтра, 31 серпня, останній день, коли вступники можуть подати документи для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 

Вже 1 серпня до 12:00 на інформаційних стендах приймальних комісій та на сайтах вищих навчальних закладів повинні бути оприлюднені перші рейтингові списки.

«Станом на 8 годину 30 липня участь у вступній кампанії взяли 593 587 вступників. Системою електронного подання скористалися 65 276 осіб. Загалом до вищих навчальних закладів надійшло 1 821 605 заяв», – зазначено у повідомленні.

Всі, хто ще хоче подати електронну заяву, можуть скористатися електронною системою до 00:01 31 липня. Оскільки, 31 липня у приймальних комісіях продовжиться прийом паперових заяв, а отримані електронні заяви будуть опрацьовуватися та формуватимуться рейтингові списки вступників.

«У п’ятірці лідерів серед вищих навчальних закладів залишаються Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний авіаційний університет та Національний університет «Львівська політехніка», – сказано також у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.