Новини

Політика

Генпрокуратура

Генпрокуратура

socportal.info

Генпрокуратура перевірить посадовців на зв'язки з офшорними компаніями

П'ятниця, 24 червня 2016, 14:20

Суд зобов'язав Генпрокуратуру розпочати розслідування причетності високопоставлених представників влади до бізнес-діяльності та використання ними офшорів.

Про це повідомляє Антикорупційний рух Валентина Наливайченка.

Як заявив лідер громадсько-політичного руху "Справедливість" Валентин Наливайченко, Генпрокуратура майже рік уникала законних дій щодо перевірки представлених їй фактів щодо використання деякими посадовцями та народними депутатами офшорних компаній, не вносячи даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Тепер ГПУ зобов'язана зареєструвати мою заяву і внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення. Це вже поступ, враховуючи, що ще у серпні минулого року я вимагав від Генеральної прокуратури розпочати розслідування причетності депутатів від Блоку Петра ПорошенкаПП до діяльності зареєстрованої на Британських Віргінських островах офшорної компанії INTRACO Management Ltd", – наголосив Валентин Наливайченко.

За його словами, розслідування так і не проводилося, хоча 16 травня Наливайченко передав до Національного Антикорупційного Бюро, Генеральної прокуратури і парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції нові заяви про вчинення кримінального правопорушення, вимагаючи розслідувати діяльність ще двох пов'язаних з INTRACO офшорів – Kitromi Limited i Vincenz Limited.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.