Новини

Соціум

земельна ділянка

земельна ділянка

Учасники АТО отримали понад 3700 земель на Львівщині

Середа, 29 червня 2016, 14:20

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО землею, бійці з Львівщини отримали 3781 земельну ділянку.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загальна площа цих ділянок, які призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства, 642 га.

Держгеокадастром Львівщини видано 2459 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 390 га. Землі розташовані поза межами населених пунктів.

Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2318 земельних ділянок), особистого селянського господарства (116 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (25 земельних ділянок).

Загалом, було надано учасникам АТО 5209 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1738 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше, наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО видано у Пустомитівському (945), Жовківському (756) та Бродівському (526) районах Львівської області.

Ще 1322 земельних ділянок, в межах населених пунктів, військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1152 земельні ділянки).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.