Новини

Соціум

Користувач фейсбуку поскаржився на незадовільну роботу польського консульства

Користувач фейсбуку поскаржився на незадовільну роботу польського консульства

polradio.pl

Користувач фейсбуку поскаржився на незадовільну роботу польського консульства

Понеділок, 30 липня 2012, 17:48

Користувач фейсбуку поскаржився на незадовільну роботу польського консульства в Україні. У своєму блозі на Facebook сьогодні, 30 липня, Микола Шпаковський зазначив, що на сайті польських консульств взагалі неможливо зареєструватись.

У пості на Facebook користувач звертається до кожного консула Республіки Польща в Україні, зазначаючи, що звичайний українець, приходячи до консульства, має велику емоційну проблему через певний дисонанс між тим, що декларується, та реальністю.

“На сайті консульства взагалі неможливо зареєструватиись! До прикладу, у львівському консульстві термін реєстрації закритий до 16 жовтня 2012 року, але, на щастя, у візовому центрі можна зареєструватись трошки раніше і очевидно за оплату, яка становить якихось 20 євро. Нічого не буває задарма, все відбувається чесно, і кожен з цього приводу щасливий”, – іронізує у своєму блозі Микола Шпаковський.

Тим часом, під час Євро-2012 реєстрація на сайті проходила без проблем, зазначає користувач. Він додає, що після певних заяв на радіо чи телебаченні черги завжди посуваются швидше.

“Коли сьогодні один з віце-консулів був дуже здивований, що я не можу зареєструвати в черзі свою групу української молоді, він подав мені на листочку e-mail-адресу і сказав до мене “напиши лист з проханням про реєстрацію і одноразовий доступ до неї, це все, чим я можу допомогти” – я у захваті від прозорої роботи польського консульства. Я з третього світу і пишаюся цим – я не можу вимагати неможливого!”, – пише Шпаковський.

При цьому чоловік зауважує, що, за іронією долі, сам працює над проектами Міністерства освіти і Міністерства закордонних справ Республіки Польща, які полягають в польсько-українській інтеграції, ламанні стереотипів та вихованні майбутніх журналістів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.