Новини

Новини

Роботи з реконструкції Старосамбірської ЦРЛ планують завершити у 2013 році

Роботи з реконструкції Старосамбірської ЦРЛ планують завершити у 2013 році

medvesti.com

Роботи з реконструкції Старосамбірської ЦРЛ планують завершити у 2013 році

П'ятниця, 13 квітня 2012, 10:35

Оновлене хірургічне відділення Старосамбірської ЦРЛ в м. Старий Самбір планують здати в експлуатацію у 2013 році. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

На сьогодні будівельна готовність споруди становить близько 45 %. У 2012 році планується закінчити повний комплекс будівельно-монтажних робіт. Об’єкт передбачено здати в експлуатацію у  2013 році.

Начальник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Єгор Горностай під час виробничої наради 11 квітня поінформував, що на сьогоднішній день вже збудовано хірургічний корпус, окремо стояча котельня, киснева станція. Хірургічний чотириповерховий корпус на 40 місць, загальна площа якого становить 2816,4 кв. м, з’єднується двома теплими переходами з  пологовим корпусом та харчоблоком. Перехід та харчоблок частково збудовані, встановлено дерев?яну конструкцію даху, але ще не накрито металопрофілем. Проект також передбачає влаштування ліфта, пандусів для людей з обмеженими можливостями.

Під час наради проектній організації доручили в найкоротший термін провести коригування проектно-кошторисної документації в частині зовнішніх мереж, пральні та благоустрою. 

Об’єкт почали будувати у 2007 році. Будівництво хірургічного відділення, харчоблоку, окремо стоячої котельні та кисневої станції розпочалось у серпні 2011 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.