Новини

Політика

учасники АТО

учасники АТО

Центр правої допомоги учасникам АТО розробив зміни, які прийняла ВРУ

Четвер, 7 липня 2016, 17:20

Верховна Рада сьогодні ухвалила законопроект щодо додаткових гарантій працевлаштування бійців АТО, однак ці зміни були напрацьованні у Центрі правої допомоги учасникам АТО.

Про це повідомив народний депутат України Ігор Васюник на своїй сторінці у Фейсуці.

Відтак, змінами до закону «Про зайнятість населення» передбачено, що додаткові гарантії у сприянні працевлаштування поширюватимуться на учасників бойових дій, які були в АТО.

За словами Васюника, ці зміни взяті з практики вирішення проблем військових юристами Центру правої допомоги учасникам АТО.

Зокрема, для підприємств, установ та організацій з чисельністю працівників понад 20 осіб діє квота, відповідно до якої 5% від чисельності штатних працівників – це особи, які мають додаткові гарантії в працевлаштуванні (до прикладу, люди з обмеженими можливостями).

Відтепер до переліку цих осіб, які мають додаткові гарантії для працевлаштування, додали ще й учасників АТО.

«По-перше, АТОвці зможуть легше знайти собі роботу. По-друге, підприємці отримали можливість обирати з ширшого переліку майбутніх працівників. Часто спілкуюсь з військовим і скажу вам, що проблема незаконного звільнення військових з попереднього їхнього місця роботи, безробіття – одні з небагатьох питань, з якими звертаються демобілізовані. І все частіше мені розповідають, що колишні військовослужбовці вступають у лави злочинних угруповань, які готові платити великі гроші за досвід, здобутий військовими в зоні антитерористичної операції», – наголосив Ігор Васюник.

Нагадаємо, «Центр правового захисту учасників АТО» – це об'єднання фахових юристів та волонтерів, які безкоштовно надають правову допомогу військовим та їх родинам.

Центр був створений у вересні 2014 року з ініціативи народного депутата України Ігоря Васюника.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.