Новини

Політика

університет Франка

університет Франка

Абітурієнти подали понад 160 тисяч заяв на вступ у електронному форматі

Четвер, 14 липня 2016, 11:14

Міністерство освіти і науки оприлюднило статистику щодо електронної подачі заяв абітурієнтами до вищих навчальних закладів.

Про це повідомила прес-служба уряду.

Зокрема, як заявила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, станом на вчора було подано 165,9 тисяч заяв в електронному вигляді.

«Сьогодні в електронній базі зафіксовано 269 тис поданих заяв. З них більше половини – це заяви подані в електронному вигляді. Для порівняння, минулого року станом на кінець третього дня було подано 251 тис заяв», – наголосила Інна Совсун.

Зазначимо, з 2012 року кількість електронних заяв зросла з 15% до 39% у минулому році. Однак в перші дні прийому заяв йде найбільше навантаження на систему, тому деякі абітурієнти можуть стикнутися з проблемою доступу до системи. у Міністерстві стверджують, що протягом трьох-чотирьох днів ситуація стабілізується.

«У кожний наступний день подавати заяву буде легше, ніж в попередній, а ми будемо постійно працювати над тим, щоб взагалі прийшов час, коли у будь-який день, починаючи з першого, не виникало б ніяких труднощів у поданні заяви», – зазначив директор департаменту вищої освіти Олег Шаров.

Нагадаємо, цього року всі абітурієнти подаватимуть документи до вступу через Інтернет, щоб уникнути черг у приймальних комісіях.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.