Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Садовий попросив Гройсмана пришвидшити процес рекультивації Грибовичів

Четвер, 21 липня 2016, 17:31

Без позитивного рішення Мінрегіонбуду міська влада не може приступати до рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Львів подав весь пакет документів у Мінрегіонбуд щодо проекту рекультивації сміттєзвалища та будівництва нового сміттєпереробного заводу.

Як розповіла начальниця управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій міськради Ольга Сивак, наразі місто очікує на рішення. Після цього європейські інженери приїдуть до Львова, аби напрацювати наступні етапи проекту.

"Зараз ключове – отримати позитивне рішення від Мінрегіону. Міський голова звернувся до прем’єр-міністра України, щоб це рішення пришвидшити. Після того, як рішення приймуть, приїдуть європейські інженери, проаналізують ситуацію і скажуть, якими будуть наступні етапи", – зазначила Ольга Сивак.

За її словами, Львів – не єдине місто, яке подало проект щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Втім у міськраді сподіваються, що міністверство схвалить поданий проект, зважаючи на ситуацію, що склалась довкола полігону.

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк готовий надати 30 мільйонів євро на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища і ще 10 – на сміттєпереробний завод.

Самотужки міський голова Львова Андрій Садовий не може ніяк знайти ділянку під сміттєпереробний завод, відтак до цього процесу хоче долучити прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Хоча сам Гройсман не так давно відхрестився від Грибович.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.