Новини

Соціум

земельна ділянка

земельна ділянка

Десять гектарів землі у Скнилові повернули Міноборони

П'ятниця, 12 серпня 2016, 18:10

Міноборони повернула незаконно приватизовану земельну ділянку біля Львова площею більше 10 га, що розглядалась у судах понад 10 років.

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Зокрема, Львівський апеляційний господарський суд скасував незаконне рішення суду першої інстанції та задовільнив позов, згідно з яким на користь держави повернуто 10,1 га незаконно приватизованих земель.

Зазначимо, ще у 2006 році військова прокурора звернулася до Господарського суду Львівської області з позовом до Скнилівської сільської ради про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки Міністерства оборони України, що знаходиться у селі Скнилів поблизу Львова, площею понад 10 га.

12 серпня минулого року року при розгляді справи судом першої інстанції без дотримання вказівок суду касаційної інстанції, у задоволенні позову військовій прокуратурі вкотре було відмовлено, відтак незаконне судове рішення було оскаржене військовою прокуратурою Західного регіону в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, наразі військова прокуратура звинувачує владу Винник у привласненні земельної ділянки військового містечка на вул. Личаківській, 105.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.