Новини

Інфраструктура

Система Роксолана

Система Роксолана

Москаленко і Замлинський відкрили в аеропорту "Роксолану"

П'ятниця, 26 серпня 2016, 16:45

Сьогодні у Львові представили новий центр і систему керування повітряним рухом "Роксолана", що координуватиме рух літаків на території Західних областей.

Будівництво центру тривало близько 5 років, його вартість – близько 70 мільйонів гривень, встановлення обладнання і налаштування системи виконано українською компанією. 

Назва нової системи управління польотами отримала назву "Роксолана". Вона допомагає ефективніше використовувати повітряний простір, скорочувати маршрути літаків, допомагати диспетчерам та екіпажам попереджати авіакатастрофи та запобігати їм. Її стандартизовано відповідно до вимог повітряного простору Європейского Союзу. Щороку відбуватиметься її оновлення відповідно до міжнародних стандартів.

Стара система "Ксенія" була встановлена у 1997 році, модернізована у 1999 році.

На відкритті були присутні заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, заступник з розвитку голови Львівської міської ради Андрій Москаленко, директор державного підприємства "Украерорух" Дмитро Бабейчук, засупник Міністра інфраструктури, керівник апарату Дмитро Роменський а також представники керівництва центрів керівнитцва повітряним рухом з Угорщини, Словаччини, Польщі, Литви, Румунії. Відкриття приучоречене до Дня авіації, що відзначають 27 серпня.Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.