Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

МВФ

МВФ

dt.ua

Четвер, 8 вересня 2016, 11:40

МВФ визначиться із наданням траншу Україні у другій декаді вересня

Міжнародний валютний фонд розгляне питання виділення чергового транша Україні 14 вересня.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

"За підсумками моєї розмови з Крістін Лагард Міжнародний валютний фонд офіційно включив розгляд питання про надання чергового транша Україні до свого порядку денного на 14 вересня", – наголосив Петро Порошенко.

Також він додав, що розраховує на позитивне рішення.

Нагадаємо, як нещодавно заявляв офіційний представник Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс, засідання ради директорів МВФ щодо другого перегляду програми співпраці з Україною планується в другій половині вересня.

Зазначимо, відкрита в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом близько 17,11 млрд дол із першим траншем у 5 млрд дол спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншів по 1,63 млрд дол і зменшення квартальних траншів у 2016-2018 роках до 0,61 млрд дол.

Водночас Україна змогла отримати лише перші два транші, після чого виникла пауза у зв'язку з політичною кризою та зміною уряду. Спочатку передбачалося, що третій транш становитиме близько 1,7 млрд дол, проте через невиконання Україною низки умов розмір траншу було знижено до 1 млрд дол.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: