Новини

Політика

Львівська облрада

Львівська облрада

ВО «Батьківщина»

Львівська обласна рада з ініціативи «батьківщинівців» підтримала мораторій про підвищення тарифів

Вівторок, 13 вересня 2016, 15:33, Прес-реліз

Депутати Львівської обласної ради сьогодні прийняли рішення про мораторій на підвищення тарифів на газ та житлово-комунальні послуги від 1 жовтня.

За відповідне рішення проголосувало 63 депутати. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Також депутати облради звернулися до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України з вимогою своєчасно проводити індексацію зарплат, пенсій та інших соціальних виплат, а також встановити прозорий механізм ціноутворення на тарифи на житлово-комунальні послуги.

«Важлива також вимога того, щоб заборонити з 1 жовтня арешт майна боржників за несвоєчасну сплату житлово-комунальних послуг, оскільки це може негативно вплинути на суспільні настрої серед українців. Очевидно, що більшість українців не зможуть своєчасно сплачувати компослуги, а відтак вони опиняться під загрозою того, що опиняться без даху над головою», - зазначив керівник фракції ВО «Батьківщина» у Львівській облраді Юрій Гудима.

Нагадаємо, що «батьківщинівці» Львівщини ще в липні звернулися до голови Львівської обласної ради з вимогою скликання позачергової сесії з вимогою встановити мораторій на підвищення цін та тарифів на ЖКГ. Також влітку усі фракції Львівської облради  з ініціативи «батьківщинівців» підписали звернення до столичних чиновників не піднімати тарифів на газ та житлово-комунальні послуги. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.