Новини

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Кубів та Богомолець помагатимуть Синютці піднімати зарплати медикам

Середа, 14 вересня 2016, 19:28

Голова ЛОДА Олег Синютка розпорядився провести зустріч з віце-прем'єром та народною депутаткою, щоб обговорити проблему низьких зарплат і умов праці лікарів станцій швидкої допомоги.

Про це йшлося сьогодні на зустрічі Олега Синютки, керівника департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Богдана Чечотки, головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички з працівниками "швидкої допомоги", що відбулась сьогодні в ЛОДА.

Олег Синютка поснив, що проблема підняття заробітніх плат і покращення умов праці лікарів може вирішитись не лише після рішень обласної ради та облдержадміністрації, а й позиції центральних органів влади.

За його словами, завтра у Львові буде радник Президента України з гуманітарних питань, Народний депутат України, голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я, Ольга Богомолець, 15 вересня – віце-прем'єр Степан Кубів.

Голова ЛОДА пообіцяв провести окремі зустрічі лікарів з Ольгою Богомолець та Степаном Кубів щодо ситуації з заробітною платою. У вівторок заплановано спільно з медиками підбити підсумки цих зустрічей.

Медики заявили, що вони готові до наступних акцій протесту, та збирають підписи про висловлення недовіри головному лікарю комунального підприємства Львівської облсаної ради "Львівська станція швидкої медичної допомоги" Наталії Поважук, яка погрожувала медикам звільненням через участь у вчорашній акції протесту.

Нагадаємо, що вчора працівники станцій швидкої допомоги Львова та області провели акцію мітинг під стінами Львівської обласної ради через зменшення заробітної плати на жахливі умови праці.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.