Новини

Соціум

свиноферма

свиноферма

tyumen.meatinfo.ru

Депутат-свободівець чинить тиск на бізнес і поширює брехню, – заява підприємства

Вівторок, 20 вересня 2016, 15:14

Лемберг-Агро спростовує заяву депутата облради Андрія Чада щодо рейдерського захоплення свинокомплексу поблизу с. Дуліби і заявляє, що має договір купівлі-продажу на об'єкт.

Про це повідомила Варіантам директорка ТзОВ "Лемберг-Агро" Наталя Іванець.

Компанія "Лемберг-Агро" звернулась до прокуратури із проханням зупинити перешкоджання підприємницькій діяльності, яке завдає їй мільйонних збитків.

Сьогодні одне зі львівських інтернет-видань, посилаючись на депутата Львівської облради від ВО "Свобода" Андрія Чада, повідомило, що мешканці села Дуліби Жидачівського району перекрили дорогу через незаконно облаштований свинарник.

За словами депутата, Лемберг-Агро здійснив "рейдерське захоплення свинокомплексу", що поблизу села Дуліби. Відтак місцеві жителі протестують й підозрюють, що туди вже завезли тварин.

Втім, як наголосила директорка Лемберг-Агро Наталя Іванець, свинокомплекс компанія придбала за мільйон гривень на законній основі ще два роки тому.

Проте через дії недобросовісних конкурентів керівництво дотепер не змогло навіть запустити проект.

Оскільки Лемберг-Агро на Львівщині займає передові позиції у виробництві м'ясних продуктів, конкуренти стали перешкоджати підприємницькій діяльності, а також вороже налаштували місцеву громаду.

Водночас Наталя Іванець зазначила, що незаконне блокування свинокомплексу містить ознаки злочину, тому компанія вимагає від Львівської прокуратури вжити відповідних заходів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.