Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

свиноферма

tyumen.meatinfo.ru

Вівторок, 20 вересня 2016, 15:14

Депутат-свободівець чинить тиск на бізнес і поширює брехню, – заява підприємства

свиноферма

Лемберг-Агро спростовує заяву депутата облради Андрія Чада щодо рейдерського захоплення свинокомплексу поблизу с. Дуліби і заявляє, що має договір купівлі-продажу на об'єкт.

Про це повідомила Варіантам директорка ТзОВ "Лемберг-Агро" Наталя Іванець.

Компанія "Лемберг-Агро" звернулась до прокуратури із проханням зупинити перешкоджання підприємницькій діяльності, яке завдає їй мільйонних збитків.

Сьогодні одне зі львівських інтернет-видань, посилаючись на депутата Львівської облради від ВО "Свобода" Андрія Чада, повідомило, що мешканці села Дуліби Жидачівського району перекрили дорогу через незаконно облаштований свинарник.

За словами депутата, Лемберг-Агро здійснив "рейдерське захоплення свинокомплексу", що поблизу села Дуліби. Відтак місцеві жителі протестують й підозрюють, що туди вже завезли тварин.

Втім, як наголосила директорка Лемберг-Агро Наталя Іванець, свинокомплекс компанія придбала за мільйон гривень на законній основі ще два роки тому.

Проте через дії недобросовісних конкурентів керівництво дотепер не змогло навіть запустити проект.

Оскільки Лемберг-Агро на Львівщині займає передові позиції у виробництві м'ясних продуктів, конкуренти стали перешкоджати підприємницькій діяльності, а також вороже налаштували місцеву громаду.

Водночас Наталя Іванець зазначила, що незаконне блокування свинокомплексу містить ознаки злочину, тому компанія вимагає від Львівської прокуратури вжити відповідних заходів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.