Новини

Політика

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Уряд підготував для українців чергового кота у мішку, – Цимбалюк

Вівторок, 20 вересня 2016, 14:25, Прес-реліз

Керівник Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк переконаний, що проект Державного бюджету на 2017 рік – недопрацьований і «написаний на коліні».

Як повідомляє прес-служба «Батьківщини» Львівщини, про це Михайло Цимбалюк написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами очільника «батьківщинівців» Львівщини, чиновники живуть в паралельній реальності з українцями і не орієнтуються в тому як насправді розвивається економіка та яку зарплату отримують мешканці України.

«Черговий транш від МВФ, якому так тішаться наші чиновники, не на користь України. Дійсно, ці гроші трохи зміцнили гривню, але ж умови його надання залишися нерозголошеними і переконаний, що вони негативно вплинуть на пересічного українця. Прем’єр-міністр вже натякнув на те, що суттєво буде скорочений штат державних установ, а це призведе до ще більшого рівня безробіття. І це лише один пункт, а про інші ми можемо тільки здогадуватися», – наголошує Михайло Цимбалюк.

Зазначимо, що «Батьківщина» вимагає негайно провести експертизу урядового проекту держбюджету на 2017 рік і пропонує для цього створити міжфракційну команду, а також залучити до аналізу проекту Рахункову палату.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.