Новини

Політика

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Львівська мерія витратить 50 тисяч на експеримент із Збиранкою

Четвер, 22 вересня 2016, 18:11

Планується провести експеримент з очистки 500 куб.м фільтрату.

Про це повідомила прес-служба інформаційного порталу депутатів Львівської міської ради.

Відтак, комісія з питань інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики міськради погодила проведення дослідного експерименту з очистки фільтрату на території ЛКП "Збиранка" із залученням працівників хімічного факультету ЛНУ ім. І.Франка.

За словами в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Юрія Гольця, працівниками університету розробили метод очистки фільтрату. Цю процедуру пропонується проводити за допомогою додавання суміші коагулянту FeSO4 та пероксиду водню H2O2 (60%).

Комісія дозволила провести експеримент з очистки фільтрату у 500 куб.м, на що виділила 50 тис грн.

Нагадаємо, на Грибовицькому сміттєзвалищі досі існує загроза обвалу.

Як йдеться у відповіді Державної екологічної інспекції у Львівській області на запит Варіантів у рамках проекту "Дрон-погляд на зони економічного лиха Львівщини", ще у 2013 році Держекоінспекція зафіксувала значне перевищення інфільтратів у стічних водах ЛКП "Збиранка", а у 2015 році та під час пожежі у Грибовичах екоінспекції не дозволили провести перевірку.

Додамо, як стверджують у львівській поліції, ще у 2013 році відкрито кримінальне провадження проти ЛКП "Збиранка" щодо забруднення підприємством підземних вод.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.