Новини

Політика

Львівська міськрада

Львівська міськрада

Львівські депутати не змогли вирішити проблем з землею для бійців АТО

П'ятниця, 30 вересня 2016, 10:43

Сесію Львівської міськради, яка мала відбутися сьогодні та представити напрацювання до ухвали про виділення землі учасникам АТО, відклали на невизначений термін.

Зокрема, сьогодні на 10.00 год було заплановано продовження перерваної вчора сесії, однак Львівська мерія подію скасувала.

Однак ніякої додаткової інформації про те, коли буде продовжено засідання, працівники мерії не надали та не пояснили причин її скасування.

Нагадаємо, вчора учасники АТО змусили депутатів Львівської міськради відкласти сесію, доки останні не опрацюють проект ухвали з виділенння землі бійцям та сім'ям загиблих у АТО.

Тоді ж серетар міськради Анатолій Забарило оголосив перерву у роботі сесії до 30 вересня, наголосивши що за цей час робоча група із вирішення проблем надання землі учасникам АТО має доопрацювати проект та представити депутатам на засіданні.

Зазначимо, ще з 15 вересня під стінами Львівської міськради учасники АТО розклали намет та розпочали безстроковуакцію протесту, вимагаючи від міського голови Львова Андрія Садового надати бійцям та сім'ям загиблих у зоні АТО передбачені для них квартири та земельні ділянки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.