Новини

Політика

Аграрний форум

Аграрний форум

ВО "Батьківщина"

Аграрії Львівщини готують власні пропозиції до влади

П'ятниця, 30 вересня 2016, 15:56, Прес-реліз

З ініціативи «Батьківщини» землевласники Львівщини зібралися на перший Аграрний форум у Львові, щоб сформулювати вимоги до законодавчої та виконавчої влади.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», в заході взяло участь близько 250 представників сільськогосподарського сектору.

«Батьківщинівці» ініціюють такі слухання по всій країні. Це потрібно для того, аби новий бюджет, який прийматиме парламент, був наповнений реальними пропозиціями, тим, що турбує людей у всіх галузях. Не можна допустити, щоб єдине, що ще належить народу – землю сільськогосподарського призначення викупив той, хто не живе в Україні. Тоді ми залишимося без нічого та гнутимемо спину на пана», – сказав очільник «Батьківщини» Львівщини Михайло Цимбалюк.

Учасники форуму обговорили проблему продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, що діє до 1 січня 2017 року. «Батьківщина» пропонує продовжити мораторій ще на 5 років. При цьому, треба створити уповноважений урядом орган, з правом викуповувати землю в разі суспільної необхідності.

Щоб допомогти аграріям та зберегти землю від розпродажу, партія «Батьківщина» надасть всебічну підтримку селянам у зборі трьох мільйонів підписів, необхідних для проведення всеукраїнського референдуму щодо недопущення продажу землі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.