Новини

Політика

учасники АТО

учасники АТО

Бійці АТО вимагають у Садового землі або гроші

Вівторок, 4 жовтня 2016, 10:50

У місті розпочалася позачергова сесія Львівської міськради, яка розглядатиме питання надання землі учасникам АТО.

Про це повідомив учасник АТО, співорганізотор акції протесту щодо надання землі учасникам АТО Сергій Дячишин на сесії Львівської міськорї ради.

"Ми вимагаємо закласти кошти в бюджеті міста про виділення кожному з учасників АТО по 100 тис грн замість земельних ділянок у межах Львова під індивідуальне будівництво, так як ми розуміємо, що Львів не резиновий і не всі зможуть отримати землю", – заявив Сергій Дячишин.

Також він попросив депутатів та міського голову Льволва Андпрія Садового посприяти у будівництві житла для сімей загиблих учасників АТО на вул. Під Голоском та пришвидшити виділення землі.

Нагадаємо,29 вересня на сесії Львівської міськради учасники АТО змусили депутатів розглянути питання щодо виділення землі та перервати сесію.

А ще 15 вересня під стінами Львівської міськради учасники АТО розклали намет та розпочали безстроковуакцію протесту, вимагаючи від міського голови Львова Андрія Садового надати бійцям та сім'ям загиблих у зоні АТО передбачені для них квартири та земельні ділянки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.